Wsiadaj na koń, bolszewika goń!
Kadeci Szkoły Rycerskiej trenują szermierkę konną.

Gabriel Olearnik - Prezes Zarządu

Angielski radca prawny. Ukończył dwa uniwersytety brytyjskie: University College London oraz King's College w Londynie. W 2010 roku został uhonorowany nagrodą Principal's Award – najwyższego wyróżnienia przyznawanego przez King's College.

Gabriel sprawował funkcje członka Zarządu polonijnych organizacji takich jak: Polish City Club czy Polish National Trust w Londynie. W wolnych chwilach Gabriel pisze poezję w języku Szekspira, która jest wydawana w Stanach Zjednoczonych. Jego najnowsza, trzecia książka nosi tytuł Wolf Sermons.

Krystian Rybarczyk - Wiceprezes Zarządu

Student ostatniego roku informatyki na Imperial College London, absolwent Worth School w Anglii jako stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Zapalony szermierz, członek uniwersyteckiej drużyny szablistów. Miłośnik symulacji militarnych oraz szkoły przetrwania. Instruktor jazdy konnej. W  wolnym czasie angażuje się w  projekty związane z robotyką, gra na fortepianie oraz śpiewa w  chórze.