Istotnie przy kawie”
Słuchając wykładu reżysera Andrzeja Sapiji o filmach dokumentalnych.

Jędrzej Kozak - Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej oraz Downside School w Anglii jako stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata.

Pomysłodawca oraz założyciel Fundacji Szkoła Rycerska. Były instruktor harcerski ZHR. W  wolnym czasie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz oraz z góry na dół.

Krystian Rybarczyk - Wiceprezes Zarządu

Absolwent informatyki na Imperial College London oraz Worth School w Anglii jako stypendysta Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata. Miłośnik symulacji militarnych oraz szkoły przetrwania. Instruktor jazdy konnej. W  wolnym czasie angażuje się w  projekty związane z robotyką, gra na fortepianie oraz śpiewa w  chórze.